Hakkımızda

Çalışmalarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Projelerimiz en son teknolojiler ve en iyi yetenekler kullanılarak inşa edilmiştir. Üretim yöntemlerimizin gelecek yıllar boyunca kaliteyi garanti eder.

Amatör Ruh, Profesyonel Düşünce

Saraks mobilya 1980 yılında Bursa’da “Barış Mobilya” adı altında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Projelerde ihtiyaç duyulan sabit ve hareketli mobilya, metal ürünleri ve boyama-cila işlemlerini bünyesinde çözerek müşterilerine cevap verebilmektedir. 1990 yılından 2002 yılına kadar anahtar teslim mağaza projelerinde büyük bir ivme yakalayan firma, Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve Avrupa’da birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Sektörde faaliyetlerini sürdürürken Colin’s – Loft başta olmak üzere; Rodi, Madoc Jeans, Stone’s Jeans, Pyramid Jeans gibi jean markalarının elektrikten tabelasına kadar tek tedarikçisi konumuna yükselmiştir. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yurtiçinde ve yurtdışında otel,restoran gibi hizmet sektöründe bulunan firmalara ve kamu birimlerine proje çözüm ortaklığı yapmaya başlamıştır.

Konusunda tecrübeli dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını arttırarak gelceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olma idealiyle faaliyetlerinin sürdürmektedir.

Alanında haklı bir saygınlığa ulaşan “Saraks Mobilya” faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealinin gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

Hakkımızda

Felsefemiz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında proje sayımızı arttırarak en çok tercih edilen lider mobilya firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimli- liğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Başarımlarımız

Önemli Kilometre Taşları
41

Yıldır Sektörde

150+

Bitirilmiş Proje

Language